Медіацентр «Реліз» – це центр розробки і випуску будь-яких засобів масової інформації: від невеликих друкованих корпоративних видань до повноцінних новинних інтернет-ресурсів. Аптечні мережі, великі та регіональні рітейлери, великі промислові підприємства, депутати різних рівнів і звичайні бізнесмени є нашими партнерами.

Про нас

У нас великий досвід випуску різнопланових газет, телепрограм, інформаційно-аналітичних сайтів. Розкажіть про ваші цілі, і ми допоможемо підібрати найкращі засоби для їх досягнення.

Ми маємо змогу оперативно відкрити кореспондентський пункт у будь-якій точці України. Це допоможе налагодити своєчасне надходження інформації з необхідного регіону.

У штаті медіацентру «Реліз» працюють журналісти, редактори, програмісти і дизайнери. Наші консультанти – визнані експерти у всіх сферах медійного бізнесу. Ми знайдемо ідеальний баланс між професіоналізмом, оригінальністю і ціною.

Для наших партнерів зазвичай важливо вирішити поставлену задачу, витративши на це мінімум часу. Ми це розуміємо, тому основну частину процесу виконуємо саме ми, зводячи особисту участь партнера до мінімуму.

Медіа-експерти

Антон Подлуцький

Головний редактор РБК-Україна www.rbc.ua

Андрій Ротовський

Експерт зі стратегічних комунікацій та стратегічного менеджменту, бізнес-тренер, консультант, організатор системних комунікаційних проектів національного та міжнародного рівня, кандидат філософських наук, доцент, автор 3 монографій з тематики стратегічних комунікацій, президент Української ліги зі зв'язків з громадськістю (PR-Ліга) http://www.pr-liga.org.ua/